• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

18 czerwca w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku odbyło się uroczyste podsumowanie V Ogólnopolskiego Konkursu "Niektórzy lubią poezję". To już kolejna edycja konkursu, na którą wpłynęło ponad 900 prac młodych twórców z 50 miast całego kraju. Wśród nagrodzonych poetów znalazł się uczeń naszej szkoły Cyprian Enerlich z kl.6b. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione wiersze umieszczono w specjalnie wydanym z tej okazji tomiku, które otrzymał każdy uczestnik, upamiętniając tym samym laureatów i ich małe dzieła. Serdecznie gratulujemy życząc dlaszych sukcesów poetyckich.