• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

2 września w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020 dla uczniów klas pierwszych. Program artystyczny przygotowali uczniowie klas 3d i 3b. Tradycyjnie, jako gospodarz szkoły przemawiała Pani Dyrektor Danuta Wachowicz-Kram witając serdecznie grono pedagogiczne oraz  uczniów i ich rodziców. Szczególne słowa skierowała do najmłodszych, rozpoczynających naukę w naszej szkole. Wszystkim życzyła wielu sukcesów, wytrwałości w realizacji celów oraz powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Po uroczystości pierwszoklasiści przechodząc przez symboliczną bramę szkolną z  radością spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami i nowymi kolegami.Wszystkim naszym uczniom życzymy, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie sukcesów, a szkoła była tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.