• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Do zabawy włączyli się również nauczyciele i Dyrekcja szkoły. Również samorząd uczniowski wraz z opiekunami przygotował konkurs. W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie klas 5-8. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego w każdej klasie pytali o wynik działania mnożenia, które wcześniej wylosowali. Uczeń, który najszybciej i bezbłędnie udzielił odpowiedzi losował kolejne działania. Cała zabawa zakończona została egzaminem, który wszyscy zdali celująco. W nagrodę kazdy otrzymał certyfikat i plakietki. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia był okazją, aby nadrobić „tabliczkowe zaległości” w zabawowej formie, a także sprawdzić swoje umiejętności rachunkowe podczas rozwiązywania łamigłówek matematyczno-logicznych i zdobyć odznakę EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA oraz piątkę, a nawet szóstkę z matematyki.