• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dziewczynkom należą się ogromne brawa, były to ich pierwsze zawody. Na uwagę zasługuje fakt, iż zmagania te odbyły się od razu na tak wysokim szczeblu – poziom województwa, co więcej – dziewczyny są rocznikiem „testowym” – ten rodzaj zawodów po raz pierwszy w historii znalazł się w kalendarzu zawodów szkolnych.
21 października natomiast to dzień, w którym do zmagań przystąpiła młodzież. Reprezentanci w składzie: damska: Ania Siegert, Julka Lewicka, Iza Stundzio oraz Weronika Bakuła i męska: Igor Sienkiewicz, Olek Goral i Miłosz Czubaszek, pokazali prawdziwe sportową postawę, walcząc z uporem w wielu wyrównanych meczach, nierzadko po dogrywce. Niestety, dziewczynkom nie udało się wyjść z grupy, ostatecznie zajęły 5/9 miejsc w województwie, natomiast panowie, wychodząc z 1. miejsca z grupy dotarli do pólfinału, w którym poza zasięgiem okazała się być SP11 Koszalin, a następnie przegrali mecz o 3 miejsce ze Świnoujściem. Końcowy wynik to 4/11 miejsc. Ogromne brawa dla obu drużyn. Za piękną postawę i chęć konkurowania z najlepszymi. To duży sukces i wyróżnienie. Przed nami rok ciężkiej pracy, by zznów móc walczyć o tak wysokie i  miejmy nadzieję – wyższe lokaty.