• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Z okazji Dnia Babci i Dziadka 22 stycznia uczniowie klas 2c i 3b pod opieką p. Justyny Kotowicz i p. Renaty Masznicz odwiedzili podopiecznych Domu Dziennego Pobytu „Złota Jesień” w Szczecinku. Podczas wizyty dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie. Program artystyczny sprawił ogromną radość podopiecznym, dostarczył wielu wzruszeń. Po przedstawieniu uczniowie wręczyli drobne upominki – własnoręcznie wykonane laurki. Za wspaniały występ dzieci otrzymały serdeczne podziękowania od podopiecznych, pracowników oraz dyrekcji placówki. Cieszymy się, że naszym występem tym starszym, często samotnym osobom, które potrzebują wiele ciepła, serdeczności i życzliwości mogliśmy dostarczyć odrobinę radości. Spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla starszego człowieka.