Szanowni Państwo,
W związku z kwarantanną, dzieci dysponują dużą ilością wolnego czasu. Dlatego też chcielibyśmy zachęcić je do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn.
„W Krainie owoców i warzyw”. Konkurs kierowany jest do dzieci klas I-V z podziałem na kategorie wiekowe tj. 1 kategoria I-III kasa, 2 kategoria IV-V klasa. Zadaniem uczestników konkursu jest zinterpretowanie dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane) podanego tematu : „W Krainie owoców i warzyw”. Preferujemy prace nadesłane drogą mailową aby zminimalizować potrzebę wyjścia z domu. Termin dostarczenia prac upływa 14.04.2020r. Na zwycięzców czekają cenne nagrody, tj.  laptopy,  deskorolki elektryczne, zestawy do karaoke. Szczegóły na temat konkursu można znaleźć w załączonym regulaminie.