• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku informuje, że do 31 maja 2020 trwa składanie wniosków do Szkoły Muzycznej (przedłużona rekrutacja od 08.06.2020 do 14.06.2020). Od dwóch lat współpracujemy ze Szkołą Muzyczną, tworząc od pierwszej klasy oddziały klasy muzycznej. Klasę pierwszą muzyczną tworzy grupa dzieci dla której układa  się specjalnie dostosowany plan lekcji, aby uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach muzycznych w Szkole Muzycznej do godz. 15:00. Po zajęciach edukacyjnych w szkole nauczyciel odprowadza uczniów do szkoły muzycznej i tam przebywa z nimi w ramach świetlicy szkolnej. Rodzice odbierają dzieci ze szkoły muzycznej po swojej pracy. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, dlatego zachęcamy do zainteresowania sie tą ofertą. Więcej informacji - w galerii.