• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klasy 2m realizowali projekt Uniwersytetu Dzieci „Przedsiębiorczość - Jak zrealizować pomysł". Na zajęciach z projektu uczniowie rozwijali postawę przedsiębiorczą, bazując na bajkowych bohaterach. Przedsiębiorczość to nie tylko wiedza na temat mechanizmów ekonomicznych i rynkowych. Jej fundamentem była umiejętność skutecznego planowania, organizacji oraz efektywnego działania. Wiedza jaką uzyskali pomoże im w przyszłości, w rozwijaniu ważnych kompetencji społecznych, takich jak: kreatywność, samoświadomość, elastyczność, współpraca oraz empatia. W ramach  projektu dzieci wspólnie realizowały wydarzenia projektowe, poznały różne aspekty oraz etapy procesu dążenia do celu. Na zakończenie projektu uczniowie otrzymali dyplom uczestnictwa w projekcie.

Dyplom_2b