• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

 

Uczniowie klasy 3b przez cały rok szkolny realizowali projekt Uniwersytetu Dzieci pod hasłem „Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas?”. Dzięki projektowi uczniowie doświadczyli, że “królową nauk” mogą spotkać na każdym kroku - w kuchni, sporcie czy w zabawach na zewnątrz. Podczas zajęć dzieci poznały zastosowanie matematyki w architekturze, projektowaniu mody, dietetyce, ekonomii i logistyce. Motywem przewodnim cyklu lekcji matematycznych był sport. Dzieci w czasie realizacji poszczególnych zajęć oglądały filmy z udziałem mistrza sportu - Mateusza Kusznierewicza, który opowiadał swoje doświadczenia sportowe. Stały się one pretekstem do wspólnej nauki matematyki. Za swoją pracę otrzymały indeksy i dyplom.

dyplom