• slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • Slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1
 • slider1

Dnia 4 listopada w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Tego dnia uczniowie klas pierwszych zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 6. Uczniowie w galowych strojach ślubowali, że będą dobrze się uczyć i przynosić chlubę rodzicom, ojczyźnie i szkole. Następnie każde dziecko zostało przyjęte do grona braci uczniowskiej poprzez symboliczne dotknięcie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Szkoły Danutę Wachowicz-Kram. Każda klasa otrzymała niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców. Jesteśmy pewni, że ten dzień na długo pozostanie pamięci naszych nowych uczniów.