Dnia 2 grudnia odbyła się w klasie 1c nietypowa lekcja online. Gościem specjalnym był przedstawiciel Nadleśnictwa Czarnobór. Pani Agnieszka Giłka opowiadała uczniom o lesie i jego mieszkańcach. Omówiła gatunki drzew rosnących w lasach w okolicach Szczecinka. Pokazała zwierzęta, które możemy spotkać idąc do lasu. Spotkanie z panią leśnik było podsumowaniem cyklu lekcji związanych z lasem. Uczniowie wcześniej wykonywali karty do zielnika oraz podczas spacerów zbierali najpiękniejsze liście, z których wykonali portret Pani Jesieni. Nauczanie zdalne to nie tylko praca przed ekranem, to również realizacja projektów na tematy bliskie dzieciom oraz wykonywanie zadań mobilizujących do twórczej pracy powiązanej z zabawą i ruchem.