Obchody Dnia Edukacji Narodowej są doskonałą okazją do wyrażenia podziękowań za twórczy wysiłek nauczycieli i pracowników szkoły uczestniczących w dziele kształtowania  swoich wychowanków. 14 października odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W obchodach wzięli udział przedstawiciele poszczególnych klas ubrani na galowo, aby w ten sposób zaakcentować wyjątkowość święta, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice. Tradycyjnie, uczniowie z klas: 4m i 5c aktywnie włączyli się w zorganizowanie uroczystości dla wszystkich pracowników szkoły. Specjalnie z okazji ich święta przygotowali „pod okiem” pani Ewy Wiśniewskiej, Anny Gościńskiej oraz Bożeny Kani program artystyczny. Dziękujemy!