Dnia http://www.sp6.szczecinek.pl/galeria/category/1359-urodziny-2m.html11 października klasa 2m obchodziła "Urodziny klasy". Pierwszym punktem programu był konkurs recytatorski, w którym chętni uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Uczniowie głosowali i wybrali uczennicę, która zdobyła nagrodę publiczności. Rodzice występujący jako jury przyznali pozostałym uczniom miejsca na podium oraz wyróżnienia dla wszystkich uczestników. Dzieci otrzymały upominki i dyplomy. W trakcie obrad  uczniowie mieli czas na popisy taneczne. Spotkanie zakończyło się słodką degustacją pysznego tortu. Impreza integracyjna przyniosła wiele emocji i radości. Wszyscy uczniowie szczęśliwi i usatysfakcjonowani  rozeszli się po zajęciach do domów aby odpocząć po burzy wrażeń.